NO NAMA JAWATAN TEL/EXT                       03-22747484 HANDPHONE  EMAIL
1 Noor Ashikin Bt Abdullah Pengurus Besar  6001 017-9827218 ashikin@koptravel.com.my 
2 NoorHaslinda Bt Mohd Sarbani Pengurus Operasi 6002 018-3784169 linda@koptravel.com.my 
3 Emilia Rozana Bt Radzwan Pengurus Tempahan Tiket 6003 012-6984877 emilia@koptravel.com.my 
4 Noor Azma Bt Abdullah Pegawai Perhubungan Awam (PR) 1010 012-2048958 noraz@koptravel.com.my 
5 Azie Bt Ahmad Zainuddin Pegawai Perhubungan Awam (PR) 1009 012-6641766 azie@koptravel.com.my 
6 Nor Ahlizawati Bt Ahmad Bahagian Tempahan Tiket 1002 017-7917740 ahlizawati@koptravel.com.my
7 Siti Farah Afira Bt Hassan Bahagian Tempahan Tiket 1004 012-6948180 afyra@koptravel.com.my 
8 Nurul Fazirah Bt Noorngain Bahagian Tempahan Tiket 1007 014-7350350 fazirah@koptravel.com.my 
9 Nur Hazirah Bt Hazizan Bahagian Tempahan Tiket 1001 017-2501242  hazirah@koptravel.com.my    
10 Nadia Bt Johari Bahagian Tempahan Tiket 1005 017-2633193 nadia@koptravel.com.my 
11 Suraya Bt Mohd Yusof Bahagian Kewangan 5002 019-3779117 suraya@koptravel.com.my 
12 Muhamad Fakkril Hamdi Bin Shukri Bahagian Kewangan 5001 019-3522533 fakhril@koptravel.com.my
13 Kellylous  Bahagian Operasi  6004 019-6196900 kelly@koptravel.com.my 
14 Nur Fatini Bt Abu Samah Bahagian Operasi 3003 014-9279593 fatini@koptravel.com.my 
15 Nur E’zzati Bt Hassan Bahagian Pentadbiran 2003 012-9697927 nurezzati@koptravel.com.my 
16 Intan Norshahira Bt Roslin Bahagian Pentadbiran 1000 018-2786315 intan@koptravel.com.my 
17 Shahrom Bin Md Jad Bahagian Operasi 08-8215862 010-2355218 shaharom@koptravel.com.my
18 Dayang Elianah Bt S. Ismail Bahagian Tempahan Tiket  08-8215862 019-8036667 elianah@koptravel.com.my
19 Sarina Bt Saad Bahagian Pemasaran   08-8215862 013-4871926 rina@koptravel.com.my